بنگاه خبر پراکنی بیدخت
آگاهی از تمامی اخبار و حواشی شهر بیدخت
سه شنبه 1390/09/01 :: 10:1 :: نويسنده : بیدخت1
نخستین روزهای آذرماه 89 بود که جرقه یک فعالیت اجتماعی در ذهن ما زده شد و بر آن شدیم تا با کمک چند تن از دوستان همشهری و البته حمایت تمامی جوانان فهیم بیدختی سایتی را طراحی کنیم تا در آن بتوانیم درد دلهای خود را به گوش مسئولین رسانده و افکار عمومی را در جریان وقایع و مسائل رخ داده در شهر بگذاریم.
در این میان گاه و بیگاه با تندی ها و تهمت هایی نیز (نظیر فرافکنی) از سوی برخی افراد مسئول یا غیر مسئول مواجه شدیم که تنها تشویق ها و نظرات محبت آمیز شما بود که ادامه راه را بر ما سهل و آسان می کرد.

در این 12 ماه سپری شده راه پر پیچ و خمی را پشت سر گذاشتیم که البته خالی از دست انداز و پستی و  بلندی هم نبود. در ابتدای راه با کمی و کاستی هایی مواجه بودیم که در این میان نظرها و پیشنهادات سازنده شما بینندگان محترم باعث رشد و تکامل ما گردید. هنوز هم بسیاری از این نواقص لا ینحل مانده که امیدواریم در آینده بتوانیم آنها را از پیش روی برداریم.


یکی از نکاتی که از چندی پیش میخواستیم با شما درمیان بگذاریم بحث مشکلات و کمبود مالی گردانندگان سایت بود. از همین رو بخش تبلیغات در سایت راه اندازی شد تا اندکی بتوانیم بر این مشکل غلبه کنیم. به همین دلیل است که دامنه ir تمدید نمی شود و سایت با آدرس "http://www.beydokht1.ir" دچار مشکلاتی شده و احتمالا چند روزی دیگر مهمان ما نخواهد بود.

نکته دیگری که باعث اندکی بی انگیزگی در بین عوامل سایت شده، همکاری و همیاری کم مخاطبان و جوانان عزیز همشهری در فضایی است که متعلق به خودشان است؛ به واقع و بر اساس وجود افراد پیگیر و جویای حق در بین همشهری ها و با توجه به دسترسی اکثریت مردم به اینترنت، ما روی همکاری و اطلاع رسانی عزیزان حساب ویژه ای باز کرده ایم و انتظار داریم تا خود مردم در احقاق حق بیدخت و مردمانش گوشه ای از این مسئولیت سنگین را به دوش بکشند.کما فی السابق دست همکاری شما را به گرمی میفشاریم و از همه کسانی که در این مدت با ارسال خبر به ایمیل یا از طریق دادن نظر، ما را لایق همراهی دانسته اند، سپاس گزاریم. 

منتظر انتقادات و پیشنهادات ارزنده شما هستیم. و به مانند گذشته انعکاس دهنده همه نظرات و عقاید شما بدون دخل و تصرف (البته در صورتی که موهن و دور از شأن ادب نباشد) در سایت خواهیم بود.

لطفا در نظرسنجی ما شرکت کرده و بهترین بخش سایت را انتخاب نمایید.....

دوستدار هر آنکه هستیم که دلش به مهر بیدختی می تپد...


مازنده به آنیم که آرام نگیریم/موجیم که آسودگی ما عدم ماست

........یا علی مدد.......


مشاهده


دریافت كد گالری عكس در وب

?